Kaip turi žiemoti nebaigtas Heluz namas

heluz naujienos

Kaip turi žiemoti nebaigtas Heluz namas

„ Štai taip, laikantis visų gamintojo rekomendacijų, privalo  žiemoti  dar nebaigtas namas iš Heluz keraminių blokelių.“ – vienas pirmųjų Heluz namų Kaune.

naujienos_1Mūsų specialistų patarimai:

  1. Jeigu tik įmanoma, pasistenkite dar iki žiemos uždengti stogą. Kai sienas dengia stogas, joms kliūna mažiau tiesioginių kritulių, todėl blokeliai neįmirksta.
  2. Jeigu vis dėlto nespėjote to padaryti – taip pat ne bėda. Konstrukcijų viršų sandariai uždenkite brezentu, plėvele ar kitomis panašiomis medžiagomis taip, kad vėjas dangos nekilnotų ir į vidų nepatektų tiesioginė drėgmė.
  3. Svarbu nepamiršti, kad siūlės labiau pažeidžiamos drėgmės nei pats blokelis, todėl jas rekomenduojame kruopščiai užpildyti.
  4. Jeigu jūsų namas dar ir be langų/durų, ertmes užkalkite mediniais skydais (tam puikiai tiks medienos atliekos, blokelių padėklai).

Vienas komentaras

  1. Heluz blokelius namo statybai pasirinkome dėl geros šiluminės varžos ir galimybės išvengti papildomo šiluminės izoliacijos sluoksnio. Blokelius statybos metu užpildėme perlitu. Labai tikimės, kad pradėjus name gyventi jo šildymo išlaidos bei gyvenimo kokybė atitiks lūkesčius.

    Atsakyti

Rašyti komentarą