Pagalbiniai blokeliai

Jeigu jau apsisprendėte iš kokio tipo Heluz blokelių statysite namą, susipažinkite su pagalbine Heluz produkcija – angokraščių, kampų mūrijimui; monolitinio žiedo liejimui ir izoliavimui ir daugelį kitų.

Pagalbiniai keraminiai blokeliai komplektuojami tam, kad, statant namą, pagrindinių išorinių blokų nereikėtų pjaustyti ir sienos neprarastų sandarumo. Išorės sienoms dažniausiai yra naudojami trijų, keturių rūšių to paties pločio blokeliai. Skaičiuodami sąmatą  mūsų specialistai įvertina visų pagalbinių blokelių poreikį jūsų namui – nei jums, nei jūsų statybininkams nereikės dėl to sukti galvos.

Pagalbiniai blokeliai blokeliai ir konstrukcinis namo projektas (jo pagalba nustatoma, ar apskritai reikalingas monolitinis žiedas) sudaro tik 1-3 % visų namo sienų kainos. Tai tikrai nedidelė suma palyginus su nauda, kurią gausite. Į visų Heluz pagalbinių blokelių kainą jau yra įskaičiuoti dviejų rūšių termoizoliaciniai klijai blokelių montavimui.

Blokeliai langams ir angokraščiams

keraminiai blokeliai

Daugeliui statytojų jau nebėra paslaptis, jog langai ir durys privalo būti montojuomi, išnešant juos į apšiltinimo sluoksnį. Heluz pagalbiniai blokeliai su išėma kaip tik ir yra skirti tokiam montavimo principui. Šie blokeliai montuojami visu angokraščio perimetru, į išėmas dedamas ekstrūdinis XPS polistirenas. Tokiu būdų langas jau atsiduria apšiltinimo sluoksnyje, jo montavimui nebereikia naudoti papildomų brangių laikiklių. Termoizoliacinė medžiaga, gaubianti lango rėmą, apsaugo silpniausią namo sienos mazgą.

Blokeliai monolitiniam žiedui

Jeigu pagal namo projektą jūsų namo sienoms reikia įrengti monolitinį žiedą, statybininkams dažnai tenka pasukti galvą, kaip tinkamai apšiltinti šiuos konstrukcinius mazgus. Betonas yra labai geras šilumos laidininkas, todėl nekokybiškai įrangtas monilitinis žiedas, trauks šaltį į namo vidų. Žemiau pateikiame keletą konstrukcinių mūro mazgų sprendimų.

pagalbiniai blokeliai

 

  1. Heluz Family 38 2in1 sienos paruošimas monolitiniam žiedui lieti.
pagalbiniai blokeliai
pagalbiniai blokeliai
pagalbiniai blokeliai

 

  1. Heluz Family 50 2in1 sienos paruošimas monolitiniam žiedui lieti ir mūrlotui montuoti.