Heluz sąramos

Pasirinkdami Heluz keramines sąramas savo namo statybai, turėsite keletą svarbių pranašumų, lyginant su įprasta statyba.  Name, pastatytame iš vienalytės medžiagos, visos konstrukcinės detalės turi vienodą šiluminį plėtimąsi. Dėl šios priežasties sumažėja baigiamosios apdailos įtrūkimų atsiradimo galimybė. To nepavyktų išvengti naudojant nevienalytes medžiagas (pvz., blokeliai iš keramikos, o sąramos iš betono).

Heluz keraminės sąramos, skirtingai nuo įprastų sąramų, kurioms sumontuoti reikia žymiai daugiau laiko, į statybvietę pristatomos jau paruoštos naudoti. Todėl jas montuojant nereikės daryti jokių technologinių pertraukų.

Be to, kadangi dar gamykloje į Heluz sąramų vidų yra įbetonuojama gelžbetoninė armatūra, ant jų iš karto leidžiama kloti perdangos plokštes.

Keraminės sąramos santykinė svorio vertė yra tikrai nedidelė. 1 bėginis metras tesveria 16 kg, o sunkiausia sąrama sveria apie 100 kg. Tokią sąramą nesunkiai pakels ir sumontuos 3 vyrai,  tad nereikės samdyti krano.

Heluz siūlo platų sąramų matmenų ir modulių dydžių pasirinkimą. Visų sąramų minimalus ilgis 1 m, maksimalus – 4,25 m. Ilgio modulis keičiasi kas 25 cm.

keraminės sąramos

Horizontalios sąramos – ilgis nuo 1 iki 3 metrų, aukštis 115 mm, 145 mm ir 175 mm.

Vertikalios sąramos – ilgis nuo 1 iki 3,5 metro, aukštis 238 mm. Montuojant vertikalias sąramas tarpai tarp jų užpildomi polistirenu. Tokiu būdu pakeliama sienų varža ir sumažinama šalčio tiltelio atsiradimo tikimybė.

Specialios sąramos. Heluz siūlo išskirtinį produktą – sąramas su įmotuojamu apsauginių žaliuzių mechanizmu. Tokia sąrama turi gamykloje įmontuotą profiliuotą plokštę žaliuzės tvirtinimui. Į vieną sąramą be problemų galima įmontuoti dvi skirtingas apsaugines žaliuzes (pvz., langui ir balkono durims).

Sąramos ilgis nuo 1,25 m iki 4,25 m, plotis 365 mm, 380 mm, 400 mm, 440 mm, 490 mm.