Heluz surenkamos perdangos

Šiuolaikinėje statyboje naudojamos 3 tipų perdangos: gelžbetoninės perdangų plokštės, monolitinės perdangos (betonuojamos statybvietėje) ir surenkamos perdangos iš statybinių blokelių.

Heluz Miako – surenkamos perdangos iš keraminių blokelių

Pats svarbiausias šių perdangų privalumas – nedidelis jų svoris. Perdangos sistemos santykinis svoris 1 m2 yra apie 75-120 kg. Kai tuo tarpu gelžbetoninės perdangos 1 m2 sveria apie 300 kg.

Kitas nemažiau svarbus Heluz Miako privalumas – jos montuojamos labai paprastai ir greitai. 3 žmonių komanda per 1 dieną surenka apie 100 m2 perdangos. Heluz surenkamų perdangų montavimui nereikalingas kranas ar klojiniai, todėl jūs taupote savo laiką ir pinigus.

Heluz Miako perdangą sudaro 2 elementai: atitinkamais atstumais išdėstytos gelžbetoninės sijos ir keraminiai tuščiaviduriai blokeliai. Priklausomai nuo planuojamos perdangos apkrovos jūsų namui galime pasiūlyti įvairių dydžių ir tipų surenkamų Heluz perdangų. Naudojant Heluz keramines perdangas, galima perdengti įvairių formų namus su sudėtingais architektūros sprendimais, galima lengvai suformuoti angas laiptams, kaminams ir ventiliacijos kanalams. Tuščiavidurė perdangos blokelio konstrukcija gerai izoliuoja garsą, todėl tokios perdangos užliejimui reikės mažesnio betono kiekio, nereikės naudoti papildomų garsą izoliuojančių medžiagų. Heluz surenkamai perdangai nereikalingas monolitinis žiedas. Jeigu projekte jis visgi yra numatytas, jį bus galima sumontuoti baigiant rinkti perdangą – jos paviršių užliejant betonu.

Kartu su Heluz surenkamos perdangos sąmata mes pateiksime ir konstrukcinę perdangos projekto dalį, todėl jums nebereikės rūpintis jokia papildoma dokumentacija.