Blokeliai išorinėms sienoms

Heluz keraminiai blokeliai su vidine šilumos izoliacija, turi pačius geriausius Europos rinkoje šiluminius parametrus. Statant iš jų A, A+, A++ energinės klasės ir pasyvius namus, jų nebereikia papildomai apšiltinti įprastomis termoizoliacinėmis medžiagomis.

Dėl itin elastingo geros kokybės molio, kuris yra naudojamas Heluz blokelių gamybai, keraminis blokelis Family yra sudarytas iš maksimalaus kiekio atskirų ertmių. Šių blokelių šiluminiai parametrai, remiantis visais sertifikatais, bandymų protokolais pagal galiojančias ES normas, yra net 2,5 karto didesni nei kitų keraminių blokelių, siūlomų ES rinkoje.

Heluz Family blokelio (50 cm – su vidine šilumos izoliacija R = 9.09) šiluminės savybės prilygsta namui pastatytam iš įprastų blokelių ir apšiltintam 35 cm termoizoliacine medžiaga (pvz. putų polistirenu). Šių keraminių blokelių kaina tik iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti didesnė nei paprastų blokelių. Tačiau lyginti ją su įprastų blokelių kaina būtu didelė klaida, nes Heluz keraminių blokelių jau nebereikia šiltinti. Taip pat į Heluz blokelių kainą jau yra įskaičiuoti visi termoizoliaciniai mišiniai, reikalingi blokelių montavimui. Šias montavimo medžiagas pristatome kartu su blokeliais nemokamai.

Kadangi Heluz keraminiai blokeliai yra pagaminti iš molio ir kitų visiškai natūralių iškastinių žaliavų, namas, pastatytas iš jų, garantuoja komfortabilų santykinį oro drėgnumą ir malonų patalpų mikroklimatą. Tą įrodo ir Vokietijos instituto “PassivhausInstitut” pripažintas ir visame pasaulyje statybos specialistų gerai žinomas statybinių medžiagų sertifikatas „NaturePlus“, išduotas Heluz kompanijos keraminiams blokeliams.

Norint gauti pačius geriausius šiuolaikinius blokelių šiluminės izoliacijos parametrus, buvo sujungtos dvi medžiagos – šlifuotas keraminis blokelis Heluz Family ir viduje įtvirtintos polistireno granules. Jos neišbyra pjaunant patį blokelį ar frezuojant skyles elektros instaliacijai. Šios granulės yra pūstos, taisyklingos apvalios formos, gaminamos iš polistireno žaliavos ir savo sudėtimi skiriasi nuo įprasto putplasčio – vienos iš labiausiai paplitusių šiltinimo medžiagų. Šiomis granulėmis gamykloje užpildyto Heluz blokelio termoizoliaciniai parametrai geresni beveik 40%. Šiltų garų pagalba blokelio ertmėse įtvirtintos pūstos granulės turi puikias kvėpavimo savybes.

Heluz Family 2in1 blokelio vandens garų difuzijos koeficientas yra net μ = 9,7. Tokia maža garų difuzijos μ reikšmė vienasluoksnėje sienų konstrukcijoje iš Heluz blokelių užtikrina gerą vandens garų laidumą (analogiškai kaip ir vienasluoksnėse plytų konstrukcijose). Tokioje sienoje nesikaupia susikondensavę vandens garai, kaip tai dažnai nutinka apšiltinant sienas, kai neteisingai parenkamos ar sumontuojamos fasadų šiltinimo sistemos.

Heluz keraminius blokelius montuoti itin paprasta. Juos montuojant nėra vertikalių siūlių – jas pakeičia blokelių sujungimo „iškišų – išėmų“ sistema (LEGO principas).   Dėl tikslių Heluz blokelių matmenų jie idealiai priglunda vienas prie kito taip išsaugodami šilumą pastato viduje. Galutiniam sandarumo užtikrinimui ir apsaugai nuo ilgalaikio žemos temperatūros poveikio, Heluz keraminiai blokeliai yra tinkuojami paprastais arba termoizoliaciniais tinkais.

Mūras iš Heluz Family 2in1 blokelių atitinka visus priešgaisrinius reikalavimus, keliamus Lietuvoje (degumo klasė B-s1 d0), kurie yra gerokai griežtesni nei ES.

Heluz Family 2 in 1 keraminiai blokeliai ir jų techninės ir fizikinės savybės

Kompanija Heluz tap pat siūlo Heluz Family blokelius be užpildo. Jie taip pat pasižymi geromis termoizaliacinėmis savybėmis (50 cm storio blokelio R=6,67 (m2K)/W).  Varža gali būti padidinta 20-25% statybvietėje užpildant blokelius biriu Perlitu.

Heluz Family (tuščiavidurių) keraminių blokelių techninės ir fizikinės savybės