Heluz kaminai – dūmtraukiai

Namui iš keraminių blokelių – keraminis kaminas!

HELUZ siūlo kaminų-dūmtraukių, ventiliacinių kanalų vientisą blokinę sistemą, tinkančią bent kokio sudėtingumo objektui, bet kokiam šildymo įrenginiui, kūrenamam įvairiomis kuro rūšimis, pajungti.

Pagrindiniai HELUZ dūmtraukių sistemų privalumai:

  • Visos sudėtinės kamino dalys – iš vienų rankų. Kaminų įdėklai, jų apvalkalai ir visos kitos sudėtinės dalys komplektuojamos Heluz gamyklose individualiai pagal kiekvieno kliento poreikius.
  • Paprastas ir greitas montavimas. Heluz kamino apvalkalas susideda iš keraminių blokelių, kurių matmenys yra labai tikslūs, tarpusavyje jungiami tik klijų pagalba. Jokių mūrijimo darbų ar sudėtingų įrankių!
  • Tinka visų tipų objektams ir šildymo įrenginiams.
  • Šilumos nuostolių per kaminą sumažinimas iki minimumo. Tuščios keraminių blokelių kaminams ertmės gamykliškai pildomos perlitu. Tokius blokelius rekomenduojama naudoti tose zonose, kur šilumos netektys per kamino vidų yra didžiausios. Šį problema ypač opi, kai šildymo sistema kūrenama netolygiai.
  • Profesionalios konsultacijos ir techninis servisas. Mūsų specialistai patars, kokį naują kaminą jums pasirinkti arba kaip renovuoti ar patobulinti senąjį. Specialių kompiuterinių programų pagalba yra apskaičiuojamos ne tik detalios kaminų sąmatos, bet ir kiti svarbūs parametrai.
  • Visoms savo kaminų sistemoms Heluz suteikia 30 metų garantiją.

Populiariausios Heluz kaminų sistemos:

heluz kaminas

Heluz KlasikTai klasikinis dūmtraukis, kurį sudaro trys pagrindiniai sluoksniai (šamotinis įdėklas, mineralinės vatos kevalas ir keraminis apvalkalas).

heluz kaminas

Heluz IzostatTai naujos kartos dūmtraukis, kurį sudaro du sluoksniai (plonasienės keramikos įdėklas ir keraminis apvalkalas). Įdėklai yra atsparūs rūgštims, drėgmei, korozijai, tiesioginiams ugnies poveikiui. Įdėklų vidinė sienelė yra ypatingai lygi, ant jos nesikaupia suodžiai ir nešvarumai, todėl tokio kamino beveik visai nereikia valyti. Dėl patobulinto trijų kamerų apvalkalo montuojant kaminą nereikia naudoti mineralinės vatos kevalo.

Visų Heluz dūmtraukių sistemų palyginimas:

heluz kaminai