Blokeliai vidinėms sienoms

Heluz blokeliai vidaus darbams yra naudojami nešančioms sienoms ir pertvaroms montuoti. Galime pasiūlyti įvairių išmatavimų blokelius (nuo 8 iki 30 cm storio), kuriuos nesunkiai pritaikysite savo namo projektui.

Vidinės pertvaros iš šių keraminių blokelių tolygiai priima ir atiduoda šilumą, kitais žodžiais tariant, molis tarnauja kaip akumuliacinė šilumos talpa.  Būtent ši savybė vidaus patalpoms suteikia šiluminį komfortą.

Kaip ir išoriniai Heluz blokeliai, taip ir vidaus blokai yra klijuojami, o ne mūrijami. Tokiu būdu sumažinama skiedinio išeiga ir mūro drėgnumas. Patalpose išlieka normali santykinė oro drėgmė, todėl kitus vidaus statybos darbus galima pradėti žymiai greičiau. Į šių keraminių blokelių kainą jau yra įskaičiuoti dviejų tipų klijai blokelių montavimui.

Be to blokelių klijų technologinė siūlė yra tik 1 mm, todėl nesunkiai išlaikomas nekintantis sienos aukščio modulis – visuomet 250 mm.

Vidinėms sienoms, reikalaujančioms padidintos garso izoliacijos, Heluz siūlo AKU šeimos keraminius blokelius. Juos gaminant yra sumažinamas “kiaurymių” skaičius, todėl blokeliai yra sunkesni, turintys didesnį mechaninį atsparumą gniuždant, aukštesnį atsparumą ugniai (REI nuo 180) bei geresnius garso izoliacijos parametrus (A garso klasė).