Pirmasis Heluz visuomeninės paskirties pastatas Lietuvoje

Pirmasis Heluz visuomeninės paskirties pastatas Lietuvoje

 

Heluzo namai- Jėzuitų gimnazijos bilbioteka

2016 metais vėlyvą rudenį pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje pradėtas statyti pirmasis Heluz visuomeninės paskirties objektas – Vilniaus Jėzuitų gimnazijos biblioteka.

Šio statomo pastato projektuotojai UAB „Senamiesčio Projektai“ bei užsakovai nuodugniai tikrino ir vertino Heluz keraminių blokelių kokybę ir technines savybes, nes statomas objektas yra Vilniaus senamiestyje, patenka į UNESCO saugomą teritoriją, įrašytą į Pasaulio kultūros paveldo sąrašą, todėl jam yra keliami itin aukšti reikalavimai.

Šio objekto statybai yra naudojama Heluz keraminių blokelių Family 50 2in1 statybinės produkcijos sistema. Būsimos bibliotekos sienos bus tinkuojamos tik pavasarį, todėl Heluz keraminių blokelių siūlės buvo užsandarintos cementiniu skiediniu – žiemos laikotarpiui. Šis Heluz objektas yra geras praktinis pavyzdys visiems skeptikams, kurie mano jog keraminiai blokeliai yra trapūs ir bijo šalčio, o taip pat kad Heluz keraminiams blokeliams Family 2in1 nereikia jokio papildomo termoizoliacijos sluoksnio.

Pageidaujančius apžiūrėti šį Heluz namą iš arčiau, kviečiame susisiekti su UAB “Heluzo namai” komanda.

 

Rašyti komentarą